Arthepy logo

IVANA
DOSTÁLOVÁ

Získané zkušenosti
a dovednosti

Nabízené služby

O mé osobě a s čím mohu být nápomocná

Jsem zkušená certifikovaná facilitátorka a konzultantka v oboru Terapeutické fotografie, s cílem pečovat o duševní zdraví a pohodu lidí prostřednictvím fotografie a vizuálního vnímání. Vyvíjím Programy s vlastní metodou fotografického a vizuálního dotazování pro různé skupiny a pracuji s traumaty. Specializuji se zejména v práci se ženami, s důrazem na poruchy příjmu potravy, body image a sebepřijetím.

Mám neurobiologické vzdělání na úrovni PhD a desetiletou praxi v klinické vědě. Vyvinula jsem vlastní metodu fotografického a vizuálního dotazování, nazvanou Free Expression PhotoTherapy Method. Kromě toho mám desetiletou praxi jako profesionální fotografka a jsem držitelkou PGCert Therapeutic Photography z Robert Gordon University ve Skotsku.

Moje práce spočívá v propojování vědeckých poznatků s tradiční moudrostí a využívání fotografie jako nástroje pro self-healing a podporu žen. Učím také terapeuty a kouče využívat fotografii jako další rovinu komunikace v terapeutickém a koučovacím vztahu.

Spolupráce s ARTHEPY

S Arthepy spolupracuji nejen jako vědkyně, ale také jako umělec a kamarádka. Vnímám důležitost těchto metod nejen z uměleckého hlediska, ale také z toho vědeckého. Kreativa a sebevyjádření můžeme mít až zázračně léčivé účinky na lidskou psychiku. Já sama jsem se po náročné životní situaci postavila na nohy právě díky fotografii. 

Těším se na vše, co nám spolupráce přinese do života a na krásné zážitky a objevování s každým, koho to k nám přivede.

Najděte si lektora, který je vám blízký

Pojďme společně vytvořit něco mimořádného

Nechte se inspirovat, objevte nové perspektivy a spojte se s komunitou stejně smýšlejících jedinců. Těšíme se na společné tvoření a sdílení zážitků!