Arthepy logo


KRISTÝNA
BOTTGEROVÁ

Získané zkušenosti
a dovednosti

Nabízené služby

O mé osobě a s čím mohu být nápomocná

Jsem Facilitátorka ženských kruhů, Kraniosakrální terapeutka. Pracuji s posvátností kruhu, který může vytvořit výživný a podpůrný zdroj, ze kterého můžeme vstupovat do světa (ze sebe ven). V kruhu se setkáváme s aktuálními tématy a vedením se dostáváme k vnitřní jistotě a pohodě, uvolnění a mnohým dalším pokladům, třeba lásce a sebe-si-Vědomí. Cacao mě doprovází již několik let na cestě a ráda ho zvu do kruhu mezi nás. Pracuji s klienty individuálně i skupinově, s léčivým dotekem (jako podpora a urychlovač na cestě). Sama jsem stále na cestě a učím se, tyto aktivity mě však naplňují hlubokým syslem a posvátností přítomnosti.
Momentálně vedu také partnerské kruhy/workshopy se svým mužem, který je mi oporou na této cestě.
 
 Oblasti ve kterých se pohybuji a dotýkám se jich v kruzích i Kraniu: Vědomí (bytí, přítomnost). Transformace a změny v životě, deprese, krize, posvátnost duše, autenticita, šamanské techniky a bubnování, léčivý prostor a dotek, síla sdílení a moudrost kruhu, techniky mindfulness, čakry, šamanské cestování a rituály. Vše se pro mne točí okolo hloubky bytí, abychom žili plně a svobodně SEBE sama.

Spolupráce s ARTHEPY

S Arthepy spolupracuji jako facilitátorka ženských kruhů a dohled nad bezpečným prostorem. Byla jsem ke spolupráci přizvána skrze Danču,  kterou jsem poznala jako fotografku na naší rituální svatbě. S manželem jsme věděli, že mezi nás krásně zapadne a můžeme ji pozvat do kruhu naší rodiny. Jakmile přišla možnost spolupráce s nově vznikajícím Arthepy, neváhala jsem. Těším se na všechny, které zavede jejich cesta na společné sdílení a prožitek.

Najděte si lektora, který je vám blízký

Pojďme společně vytvořit něco mimořádného

Nechte se inspirovat, objevte nové perspektivy a spojte se s komunitou stejně smýšlejících jedinců. Těšíme se na společné tvoření a sdílení zážitků!