Arthepy logo


MARGARITA
KUVALDINA

Získané zkušenosti
a dovednosti

Nabízené služby

O mé osobě a s čím mohu být nápomocná

Jsem Agile Coach s více než 6 lety zkušeností v oboru a pracuji také jako facilitátor. Jako kouč pracuju s týmy velkými i malými na zvýšení jejich efektivity, podnícení spolupráce a rozvoji produktu, po kterém klient touží. Mám za sebou práci s více než 2000 koučovanými lidmi a více než 500 hodinami vedení tréninků a workshopů, díky čemuž mám bohaté zkušenosti. Jsem držitelem certifikací PSM I, PSPO I a momentálně pracuji na získání certifikace od Gallupu. Moje dovednosti zahrnují vedení a facilitaci skupin, poskytování koučovacích služeb a konzultace s využitím Gallup přístupů.

S mým přístupem pracuji s dospělými, dospívajícími i studenty a zaměřuji se na jejich individuální i skupinové potřeby. Specializuji se na metody jako je Scrum framework, design sprint, retrospektivy a koučovací přístupy a otázky. Mým cílem je podnítit týmy k dosažení jejich plného potenciálu a zlepšení výkonnosti prostřednictvím efektivní facilitace a podpory.

Spolupráce s ARTHEPY

S Arthepy spolupracuji jako kouč a facilitátor skupin a týmů především ve firemním prostředí. Propojili jsme se skrze mého pracovního kolegu a oba jsme věděli, že na projektu, který spojuje kreativitu s terapií a obohacuje tyto segmenty o vědecké, mentoringové a koučovací principy, chceme spolupracovat. 

Najděte si lektora, který je vám blízký

Pojďme společně vytvořit něco mimořádného

Nechte se inspirovat, objevte nové perspektivy a spojte se s komunitou stejně smýšlejících jedinců. Těšíme se na společné tvoření a sdílení zážitků!